Bělení zubů

Detail vybělených zubů - obrázek

V naši ordinaci nabízíme možnost dosáhnout vytouženého odstínu skloviny buď ordinačním nebo domácím systémem bělení. Ideální je ovšem obě metody kombinovat. Tak lze dosáhnout efektivního, dlouhodobého a uspokojivého výsledku. Bělení zubů předchází profesionální čištění zubů v ordinaci. Teprve po odstranění veškeré usazeniny, určí lékař příčinu a rozsah zabarvení a je možné stanovit výslednou barvu zubů po vybělení.

Obě metody bělení jsou založeny na použití různých koncentrací peroxidu vodíku, nebo karbamid peroxidu.

Při ordinačním bělení, které probíhá pod kontrolou zubního lékaře, se používá vyšších koncentrací. Trvá cca 60 až 90minut a poté můžete ihned vyjít do společnosti a oslňovat bělostí svých zubů. Žádaného výsledku může být dosaženo v závislosti na výchozí situaci již během několika ošetření.

U domácího bělení určí koncentraci bělícího roztoku lékař, následně podrobně informuje pacienta o postupu při bělení. Poté si pacient sám aplikuje malé množství bělícího gelu do speciálních nosičů, které nosí cca 1-2hodiny denně.

Při domácím a ordinačním bělení využíváme profesionálních produktů společnosti
Opalescence®.Opalescence


info ikona - obrázekChcete oslňovat zářivostí svého úsměvu? Objednejte se na bělení zubů na telefonním čísle +420 416 812 797, nebo nás neváhejte kontaktovat na info@evadent.cz.