Smluvní vztahy

Díky spolupráci s dalšími stomatologickými specialisty v průběhu nebo po skončení konzervační léčby, jsme schopni svým pacientům nabídnout profesionální péči. Výčet našich partnerů je uveden níže.


Pojišťovny

Kompletní nabídka standardní péče je plně hrazena zdravotními pojišťovnami, se kterými máme uzavřen smluvní vztah. Chcete-li se dozvědět více o jedné z uvedených pojišťoven, klikněte na obrázek.


Všeobecná zdravotní pojišťovna    Vojenská zdravotní pojišťovna    Zdravotní pojišťovna Ministerstva Vnitra    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda    Oborová zdravotní pojišťovna    Revírní Bratrská zdravotní pojišťovna    Zdravotní pojišťovna Metal-Alliance


Další partneři

Spolupracujeme dále se specialisty z oboru parodontologie, ortodoncie, implantologie a při těžších vadách jako jsou anomálně uložené zuby moudrosti aj. také z oboru stomatochirurgie.info ikona - obrázekSmluvně zajišťujeme zhotovení OPG pro ostatní zubní lékaře. Chcete-li vědět více, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 416 812 797, nebo e-mailem na info@evadent.cz.