Proč u zubaře platit, když to za vás udělá pojišťovna…

Moderní zubní lékařství se stejně jako celá medicína ubírá mílovými kroky kupředu. Nové technologie umožňují stomatologům využít při ošetřování pacientů takové postupy a materiály, které byly ještě před několika lety nepředstavitelné. Avšak podmínky, diktované pojišťovnami, jsou pro moderní stomatologii, zcela nepřijatelné.


Moderní materiály a dostatek času

Aby Váš ošetřující lékař mohl všechny výhody moderní medicíny poskytnout i vám, musí investovat nemalé částky nejen do kvalitních materiálů, přístrojového a nástrojového vybavení, ale i do stálého vzdělávání. Stejně důležitou roli hraje také čas věnovaný pacientovi. Kvalitní ošetření nelze uspěchat a je potřeba ho dobře naplánovat. Seznámit pacienta s možnými variantami ošetření, riziky i šancemi na úspěch. Pacient by měl dostat veškeré informace, jen tak lze očekávat spokojenost na obou stranách.

Naše zařízení nabízí možnost ošetření na nejvyšší úrovni. Samozřejmostí je nabídka dentální hygieny. Také díky ní lze po ukončení ošetření dospět k ideálnímu stavu, kdy půjdete ke svému zubaři pouze jednou za půl roku na preventivní prohlídku.


info ikona - obrázekINVESTOVAT DO SVÉHO ZDRAVÍ JE OPRAVDU TO NEJLEPŠÍ, CO PRO SEBE MŮŽE KAŽDÝ ČLOVĚK UDĚLAT! Chcete-li se přesvedčit o tomto tvrzení, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 416 812 797, nebo e-mailem na info@evadent.cz.


Ceník

Kalkulace každého zákroku je vysoce individuální, závisí na konkrétním přání či požadavku klienta a řešené situaci. Spolupracujeme s těmito zdravotními pojišťovnami.

Kompletní ceník je k nahlédnutí v ordinaci.

Komplexní vstupní vyšetření zdarma hrazeno ZP
RTG, RVG, OPG zdarma hrazeno ZP
Anestezie zdarma hrazeno ZP (1amp / 1zub)
Extrakce zubu zdarma hrazeno ZP
Amalgámová výplň - ručně míchaná, starý typ zdarma hrazeno ZP
Amalgámová výplň – kapslovaná, moderní typ od 500,- Kč
Výplň kompozitní (bílá) od 1.250,- Kč dle rozsahu
Dentální hygiena od 1.250,- Kč
Endodoncie – ošetření kořenových kanálků od 1.500,- Kč
Korunka metalokeramická od 4.350,- Kč
Korunka celokeramická od 5.900,- Kč
Onlay keramická od 4.350,- Kč
Estetická fazeta keramická od 4.400,- Kč
Bělení zubů domácí od 4.150,- Kč
Bělení zubů ordinační od 5.060,- Kč
Bělení zubů - kombinace technik od 7.590,- Kč
Dentální šperk od 1.100,- Kč
Ošetření mimo ordinační dobu 1.650,- Kč + cena výkonu